رستینو چه سرویس هایی ارائه میدهد؟
رستینو به چه روش هایی ارائه خدمات میکند؟
رستینو چه سرویس هایی ارائه میدهد؟
سرویس‌های رستینو

سرویس ها :

ارائه سرویس های مختلف و موثر در پرورش کودکان از اهداف گروه رستینو می باشد و به همین منظور سعی کردیم تحلیل ها و پردازش های مختلفی برای پایش شرایط ذهنی کودکان ایجاد نماییم که از جمله به موارد زیر می توان اشاره نمود:

پایش بیش فعالی :

بررسی و تحلیل سیگنال های کانال های مختلف برای تشخیص درصد مبتلا بودن به بیش فعالی.

پایش تمرکز :

بررسی و پایش تمرکز کودکان در همه زمان ها، در این ویژگی در هر بار که کودکان از گجت ها استفاده می کنند میزان تمرکز آنها اندازه گیری شده و در سرور ها ذخیره می شوند . والدین می توانند در نرم افزار اندرویدی درصد تمرکز فرزندانشان را در طول روز، هفته، ماه و سال مشاهده و بررسی کنند. با این گزارش ها می توان فهمید که در چه شرایط محیطی فرزندانمان می توانند تمرکز بهتری داشته باشند.

پایش استرس:

همانند پایش تمرکز در هر زمان که فرزندان از گجت استفاده کنند میزان استرس آنها اندازه گیری شده و ثبت می شود. والدین با بررسی نمودار های روزانه،هفتگی، ماهانه و سالانی می توانند تاثیرات شرایط محیطی و … بر روی استرس فرزندان را به خوبی درک و از ایجاد شرایط محیطی که منجر به استرس فرزندان می شود خود داری نمایند.
رستینو به چه روش هایی ارائه خدمات میکند؟

انواع روش های فروش:

فروش یک باره:

در این روش والدین با خرید یک بسته کامل می توانند از مزایای این خرید استفاده نمایند. خرید با هزینه کمتر و پشتیبانی و خدمات یک ساله رایگان از مزایای این طرح می باشد.

فروش اقساطی:

در این روش گجت خریداری شده و تحویل می گردد و در اقساط 5 گانه هزینه دریافت می شود. به این صورت که در ابتدا 40% قیمت گچت دریافت و الباقی در اقساط مساوی 5 گانه دریافت می گردد. تمامی خدمات برای این روش خرید به صورت کامل ارائه می گردد.

اجاره :

در این روش 20 درصد قیمت گجت به ازای هر ماه دریافت می شود و کاربر می تواند از تمامی خدمات گجت استفاده نماید. در این حالت اطلاعات کاربران در سرور ذخیره می شود اما بعد از مدت زمان اجاره، کلیه خدمات قطع می گردد.

سوالی دارید بپرسید:

ما در خدمتیم:)

rostinno support

پشتیبانی

  • پاسخگويي به سوالات و درخواست های مشتريان در حوزه فروش و پشتیبانی محصولات
  • فروش در دسته بندی های مختلف ( قیمت مناسب، اجاره، فروش اقساطی)
  • ارائه برو روی اسباب بازی های خود کودکان ( در صورت نیاز)
  •  محصولات دارای گارانتی یک ساله هستند.
  • خدمات ابری برای ذخیره اطلاعات کاربران ( سیگنال های مغزی )
فهرست