ما یک تیم خلاق هستیم

تاریخچه ما

2018

تولد رستینو

ما جمعی از پژوهشگران و متخصصین جمع شده ایم تا راه های متنوع و نوآورانه ای برای افزایش سلامت و شادی کودکانمان بیابیم. تیم رستینو فعالیت خود را از سال ۹۷ در مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف شروع کرده است.
2019

از یکسال به بعد

از الویت‌‌ها‌ی رستینو برای سال آینده ارائه انواع خدمات آموزشی و پرورشی در حوزه افزایش عملکرد ذهنی کودکان و پشتیبانی کامل از کلینیک‌های روان پزشکی کشور می‌باشد. همچنین با توجه به قیمت رقابتی محصولات تولید شده، ورود به بازار کشورهای همسایه در سال آینده در دستور کار این شرکت قرار دارد.

حوزه فعالیت

زمینه اصلی فعالیت شرکت رستینو در حوزه رشد سلامت و خلاقیت کودکان می‌باشد. این شرکت با در اختیار گرفتن جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا و ترکیب آنها با اسباب بازی‌های کودکان می‌کوشد عملکرد ذهنی فرزندان را از دوره کودکی افزایش داده و روش‌های تمرکز و تفکر هوشمند را از دوران کودکی آموزش دهد.

اهداف ما در آینده

رستینو در تلاش است با طراحی و تولید جدیدترین، کاربرپسندترین و بروزترین محصولات سخت افزاری و نرم افزاری با تازه ترین فناوری‌های دنیا سهم موثری در تعالی کودکان و نوجوانان عزیزمان داشته باشد تا علاوه بر جنبه سرگرمی محصولات سلامت آنان پایش، ارتقا و بهبود یابد.
0%
درصد پیشرفت
0 ماه
تا تولید محصول
0 ماه
تا ارائه به بازار
0
میانگین تعداد افراد تیم

حامیان ما

برای اطلاعات بیشتر در صفحات اجتماعی ما عضو شوید و با ما در ارتباط باشید.

فهرست